https://www.facebook.com/judit.benko1/

2022. Júliusi Horoszkóp

2022.06.30

Kos

Júliusban a Kosok karizmatikus vezetőkké válnak, akik minden társasági eseményen szó szerint kitűnnek a tömegből. Az önbizalomtól és pozitív energiától ragyogni fog, környezetében mindenki példaképének tekinti, és jól érzi majd magát jelenlétében. Ezért ez a hónap a kapcsolatépítés jegyében telik majd, legyen szó szerelemről vagy akár munkáról. Ebben az időszakban azonban nem csak a kommunikációs képesség lesz az előnye, hanem az otthoni gyakorlatias tevékenységekben is jeleskedni fog, amit főleg párja vagy idősebb szülei fognak értékelni. Július tökéletes alkalom arra, hogy a Kos közelebb kerüljön ismerőseihez, elsősorban az oroszlán helyzetben lévő Vénusznak köszönhetően, ami rengeteg bizalmat fog nekik adni. Ne féljen közeledni valakihez, akivel nem régen találkozott. Végül is akár a jövőbeli partnere is lehet. Még ha nem is válik élete szerelmévé, legalább izgalmas élményben lesz része.
Ebben a hónapban lesz az egész évben a legjobb fizikai állapotban, ezért ne habozzon minden szabad pillanatot sportra vagy más tevékenységre fordítani, például kertészkedésre vagy túrázásra.

Bika

Július harmonikus hónap lesz a Bika számára, amikor teljesen elkényelmesedik, és minden pillanatot élvezni fog, amit ez a hónap hoz. Empátia ébred Önben, és támasz lesz szerettei számára. Ugyanakkor tele lesz energiával, ezért ne féljen azt maximálisan megélni. Fizikailag nagyon fitt lesz, és kár lenne ezt nem kihasználni, például a barátokkal való sportolás által. De óvakodjon az izomsérülésektől, amelyekre hajlamosabb lesz, ne felejtsen el megfelelően bemelegíteni az edzés előtt. Július beköszöntével a Bikákat a Halak szegmensében lévő Jupiter fogja leginkább érinteni, ennek köszönhetően jól fogja érezni magát, és abbahagyja az olyan dolgokon való aggódást, amelyek felett nincs uralma. El fogja árasztani a harmónia, és mások is ezt érzik majd. Sőt, képes lesz rájuk átvinni a harmóniát. Ezért számítson jelentős elmozdulásokra a munkájában.
Ideális alkalom lesz ez a szellemiség számára is, amelyet nemrégiben félretaszított. Próbáljon irodalmat, festészetet vagy meditációt alkalmazni az egyensúly megtalálásához.

Ikrek

Júliusban az Ikrek nagy változásokra számíthatnak magánéletükben és karrierjükben. Ez a nyári hónap sok önbizalmat ad majd, aminek köszönhetően pozitív energiával tündököl majd, és nagyon vonzó lesz sok új udvarlója számára. Ebben az időszakban azonban az igazi szerelem is megjelenhet ezek között az udvarlók között, ezért fogadjon be minden pillanatot és élvezze a jelenlétet. A gondolkodás és a tervek szükségtelen szövögetése árthat Önnek. A munkahelyen is valami nagy dolog történik, ezért készüljön fel mindenre, és vegye figyelembe a megérzéseit a döntések meghozatalakor. Ebben az időszakban a Jupiter lesz a legjelentősebb hatással az Ikrekre. A kreativitáson kívül boldogságot és sorsdöntő eseményeket hoz Önnek. Ezért figyeljen oda júliusban, mert találkozhat élete szerelmével vagy egy olyan eseménnyel, amely felforgatja az életét, és sok álmát teljesíti. Sajnos ez a bolygó a hatalom iránti vágyhoz és a túlértékeléshez is társul. Tehát megpróbálhat olyan feladatot vállalni, amely meghaladja a képességeit.

Rák

A július nagy adag testi-lelki erőt hoz a Rák számára, amit életük több területén is kamatoztatni tudnak majd. Kiváló lesz a sporttevékenységekben, és kitűnő barát lesz a sportmentes napokon. Nagyon ügyes is lesz, ami jól jön a háztartásában, párja pedig minden bizonnyal értékelni fogja az otthoni kezdeményezéseit. Ebben az időszakban fogékony lesz, az idegennyelv tanulás képessége lesz az erőssége, a barátai pedig tanácsért fordulnak majd Önhöz, mert nagyon empatikus és kiegyensúlyozott lesz. Júliusban rengeteg energiája lesz, és esetleg az adrenalin szint is emelkedni fog. A Rák nyugtalan lesz, és az információk iránti vágy is szokatlanul erős lesz. A Merkúr előrelendíti, és addig nem áll meg, amíg nem teljesíti vágyait. Vigyázzon azonban, nehogy elárassza a túl nagy lelkesedés. Ami a családot és a kapcsolatokat illeti, a körülötted lévő emberek szívesen vállalják a társaságodat. Nagyon empatikus leszel, és mások szívesen töltenek veled időt. Ez a partneredre is vonatkozik. Biztosan értékelni fogja, ha több időt tölt vele.

Oroszlán

Júliusban az Oroszlán megnyugszik, és hagyja, hogy az élet folyjon a maga medrében. Rá fog jönni, hogy nem kell mindent irányítania, és jó az, ha valaki vezeti, és így élvezheti a pillanatot. Ebben az időszakban nagyon empatikus lesz, aminek köszönhetően a szerettei keresik a társaságát és Önhöz fordulnak tanácsért. A kiváló kommunikációs készség és a meghallgatás képessége segít abban, hogy találkozzon valakivel, aki az élete fontos részévé válik, legyen az élettárs vagy jó barát. Ez a hónap az Oroszlánok számára harmóniában és melegségben telik, amit a Vénusz hatása fog megadni. Korrekt módon ki fogja használni az új kapcsolatok létrehozásának képességét, hogy érdekes emberekkel ismerkedjen meg. Sőt, még türelme is lesz elég meghallgatni azokat, akik nem annyira vonzóak.
A féltékenység azonban megjelenhet a bolygó hatása miatt. A barátait ugyanakkor ne hibáztassa, vagy a partnerét, amiért nem töltöttek elég időt Önnel. Próbálja meg felismerni, hogy nem mindig kell kellemesnek lennie, ha időt tölt a barátaival.

Szűz

A július megerősíti a Szűz önbizalmát. Ebben a hónapban annyira magabiztos lesz, hogy meg lesz győződve arról, hogy mindenben a tőle telhető legjobbat teszi, de ezzel a megközelítéssel nagyon hamar akadályba ütközik. Ha azonban megtanulja irányítani, hogy ne okozz kárt senkinek, akkor a legtöbbet hozhatja ki belőle. Ebben az időszakban felébred a szexuális energiája, és eluralja a vágy, hogy megfűszerezze jelenlegi szexuális életét partnerével. Élvezni fogja a tabutémákat is; így nagyon érdekes beszélgetésekre számíthat. A Szüzeknek nem lesz könnyű új emberekkel találkozni júliusban. A Vénusz miatt hajlamos lesz alábecsülni az Ön körül lévőket, és indokolatlanul elítélni őket, és így nagy valószínűséggel arrogáns lesz. Ha azonban egy könyvet annak borítója alapján ítél meg, elveszíthet olyan embereket, akik megváltoztathatják az életét a jövőben.
Másrészt rendíthetetlen szeretetet fog mutatni szeretteivel szemben. Növeli szexuális étvágyát, és partnere örömmel használja ki ezt. Vigyázzon, ne lépjen át semmilyen határvonalat, nehogy megbántódjon.

Mérleg

Júliusban a Mérlegek kellemesen pihennek. Különösebb erőfeszítés nélkül sikerül a munkája, így több energiája és ideje marad a szabadidős tevékenységekre. Végre találkozhat olyan barátokkal, akiket rég nem látott, és újra elmélyítheti a kapcsolatukat. A helytelen testtartásból és stresszből fakadó hátfájás különös odafigyelést igényel, ezért az egészségügyi gyakorlatokra kell összpontosítania, és minden nap végezzen olyan gyakorlatokat, amelyek enyhítik a fájdalmat. Azonban a kinti kardió tevékenységek is hasznosak lehetnek, ezért kombináld ezeket. Júliusban minden nyugodt lesz és simán fog menni, és úgy fogja érezni, mintha mindent jól megtervezett volna. A Hold hatása megsokszorozza érzelmeit. Azonban képes lesz teljes mértékben ellenőrizni az összes helyzetet, és megtalálni az abszolút egyensúlyt mindenkor. Hatásának köszönhetően a Mérleg akár valamilyen kreatív tevékenység létrehozására vagy részvételére is vágyhat. Ne becsülje le önmagát, és használja ki tisztességesen. Legyen szó például a ház feldíszítéséről vagy a festésről, megteheti, hogy önmaga végzi el, és ezért szerettei nagyon fogják csodálni.

Skorpió

Júliusban nagyon sok nagy változás következik a Skorpiók életében. Teljesen új embernek fogja magát érezni, akinek változtatnia kell jelenlegi életmódján. Ez a jobb fizikai állapothoz kapcsolódik, mert lehet, hogy elkezd edzeni és jobban étkezni. Legyen szociális; találkozhat valakivel, aki egy új közösségbe vinné el, amely megfelel az új önnek, és ahol új barátságokat és kapcsolatokat köthet. Ne hagyja ki partnerét tevékenységeiből; különben megbánhatja. Júliusban sok lesz a változás a Skorpió számára. Az Uránusznak köszönhetően hajlamos lesz felfedezni a feltáratlanokat és kísérletezni. Mivel ez az élet számos területén segít, ezért a jövőben is ragaszkodni fog ehhez a gondolkodásmódhoz.
Sajnos a kapcsolata nem fog jól működni ezen hozzáállás miatt, hacsak a partnere nem ugyanazon a véleményen van, mint Ön. Ha azonban partnere a földön akarja tartani a lábát, akkor kibékíthetetlen lesz, és ki fog állni önmaga mellett, ami olyan dolgok felhozatalát okozhatja, amelyeket soha nem akart hangosan kimondani.

Nyilas

A július sikeres hónap lesz a Nyilasok számára karrierjüket tekintve. Új ötletekkel fog előállni, amivel lenyűgözheti főnökét és kollégáit, és kemény munkájának és kitartásának köszönhetően akár előléptetést is elérhet. Kövesse tehát céljaidat, és ne hagyja, hogy bárki elvegye a kedvé; most van a legnagyobb esélye a siker elérésére. Önbecsülése nőni fog, és ezt a körülötte lévők is észreveszik, ezért ügyeljen arra, hogy ne keltsen arrogáns benyomást, ami negatívan befolyásolhatja partneréhez és családjához fűződő kapcsolatát. A Szaturnusz befolyása miatt a Nyilasok makacsul működhetnek júliusban, és valószínűleg mindenáron megpróbálják fenntartani a hagyományos értékeket. Megpróbálja ezeket alkalmazni utódain, és ez problémákat jelenthet. Úgy érezheti gyermeke, hogy beleavatkozik az életébe, és így könnyen Ön ellen fordulhat. Nagyon szisztematikus lesz mind a munkahelyen, mind a személyes életben. Ennek eredményeként azt tapasztalhatja, hogy a siker nincs olyan messze, mint amilyennek első pillantásra tűnhet, és erőfeszítései megsokszorozódnak.

Bak

Júliusban felszínre kerülnek a múlt bajai, amelyeket végleg rendezni kell. A gondok egy olyan családi konfliktusról szólnak, amelyet megoldottnak hitt. Ne gondoljon rá negatívan, hanem próbáldja meg kihívásnak tekinteni a családi kapcsolatainak rendezésére. Mindent meg le lehet kommunikálni, de nyitottnak kell lenni erre. Azonban annak a túlzott igényeinek köszönhetően, hogy mindenkivel jól kijöjjön, lehet, hogy elég rámenős, és ez pedig elriaszthatja a rokonokat, ezért próbálja meg egy kicsit elterelni a figyelmét, és figyeljen másra is. Ebben a hónapban rendkívüli lesz a sportban. Júliusban a Bakok sokkal jobban érzik a családjuk iránti kötelességüket a Jupiter befolyása miatt. Túlzottan védi a szeretteit, ami gyakran megterhelheti őket. Próbálja meg csökkenteni ezeket a tendenciákat, különösen, ha gyermekei tizenévesek. Nem csak, hogy elég sokáig haragudhatnak, de Ön is nagyon megnehezíti számukra a növekedést, ha túlságosan vigyáz rájuk.
Valószínűleg ebben a hónapban is akar önfejlesztést. Legyen szó fizikai tevékenységről vagy ismeretek megszerzéséről, belső békét és elégedettséget fog adni.

Vízöntő

A július rengeteg kihívás elé állítja a Vízöntőket, és végre ki tudják használni fékezhetetlen energiájukat, amivel ebben a hónapban tele lesznek. A sport lendületet ad ebben a hónapban, ami pozitívan befolyásolja hangulatát és fizikai állapotát. Meglehetősen nyugtalan lesz, és szabadidőd nagy részét valamilyen sportkiránduláson vagy a családjával, barátaival végzett tevékenységeken tölti majd el. Mindazonáltal hektikus és instabil személy benyomását fogja kelteni, és a körülötte lévőknek ez nem fog tetszeni. Előfordulhat, hogy nem is kívánnak Önnel tartani. A Vízöntők remek formában lesznek júliusban, pedig talán nem is gondolta. hogy így lesz. A Mars megadja a kellő energiát, és nem lesz semmi, amit ne tehetne meg, ezért ne becsülje le önmagát. Sajnos e bolygó befolyása miatt impulzívabb és nyugtalanabb lesz, mint máskor, és ez sok konfrontációhoz vezet másokkal, akik nem lesznek képesek lépést tartani Önnel. Kerülni fogja az ilyen embereket, annak ellenére, hogy a múltban elválaszthatatlanok voltak.

Halak

Júliusban a Halak nem ismernek magukra impulzív reakcióik miatt, amit ebben a hónapban a bolygóállások is alátámasztanak. Legyen óvatos, és ne mondjon semmit, amit később megbánhat. Próbálja meg elkerülni azokat a helyzeteket, amelyek vitát és eszmecserét szülhetnek. Inkább töltsön sok időt egyedül, és szánja rá az időt valamilyen kreatív tevékenységre. Ebben a hónapban a sportolásban is kiváló lesz, úgyhogy próbáljon meg kocogni vagy kondizni, jót tesz a szervezetének.
Júliusban a Halak az érzelmek legnagyobb befolyása alatt állnak. Erősen érzékelik a legkisebb változást is, és nagyon komolyan veszik mások viselkedését. Egy kisebb probléma is gyakran elegendő ahhoz, hogy napokig őrölje Önt. Ez segíthet abban, hogy megerősödjön a természettel való kapcsolata, mivel az utóbbi időben nem nagyon figyelt arra. Az állatok gondozása vagy az erdőben járás segít helyreállítani a belső egyensúlyt. Ebben a hónapban is kiváló formában lesz. A szokásosnál többet lesz képes megtenni, és ha bármilyen betegségben szenved, előfordulhat, hogy a tünetek nem tűnnek el.

-horoscople-